اطلاعات خرید

سفارش‌های داخل شهر کرج تو زمان کم‌تر از ۲ ساعت به دست‌تون می‌رسن. سفارش‌های شهرهای نزدیک تو کم‌تر از ۲۴ ساعت و شهرهای دور کم‌تر از ۴۸ ساعت.

ما تک‌تک کالاها رو قبل از ارسال دقیقاً بررسی می‌کنیم تا مطابق با سفارش شما باشن. بنابراین از هر جهت خیال‌تون راحت باشه. البته حواس‌تون باشه که بیش‌تر مدل‌های گوشی و کنسول چند تا ورژن مختلف دارن. مثلاً گوشی A71 سامسونگ، ۶۴ گیگ و ۱۲۸ گیگ داره که حافظه‌ی رم اون‌ها ۶ گیگ و ۸ گیگ داره. پس موقع ثبت سفارش دقت کنین که دقیقاً همون مدلی رو سفارش بدین که می‌خواین بخرین. اما باز هم اگه به هر دلیلی کالای ارسالی با اونی که شما سفارش دادین متفاوت بود، همون موقع تحویل مرجوعش کنین تا ما اونو جایگزین کنیم و دوباره براتون بفرستیم. البته اگه اشتباه از طرف ما باشه، طبیعتاً هزینه‌ی ارسال مجدد در کار نیست و شما خیال‌تون راحته که فقط یه بار هزینه‌ ارسال رو پرداخت می‌کنین.

خب طبیعتاً قبل از خرید، باید از بابت سفارشی که می‌خواید بدید مطمئن باشید. اما باز هم اگه به هر دلیلی پشیمون شدید، یا خواستین محصول دیگه‌ای رو جایگزین کنین، عیبی نداره. حتماً و حتماً قبل از هر چیزی مراقب باشین که پلمپ کالا رو به هیچ عنوان باز نکنین، چون مسلماً کالایی که پلمپش باز شده باشه، امکان مرجوع نداره.

حالا دو کار می‌تونین بکنین. همون موقعی که مأمور ارسال کالا رو براتون آورد، مرجوعش کنین یا اگه تحویل گرفتین و مأمور ارسال هم رفته، سریع با ما تماس بگیرین، این موضوع رو اطلاع بدین و در کم‌تر از ۲۴ ساعت کالا رو مرجوع کنین. حتماً هم می‌دونین که امکان مرجوع فقط برای کالاهای پلمپ وجود داره.

ما تک‌تک کالاها رو قبل از ارسال کاملاً دقیق بررسی می‌کنیم تا حتماً پلمپ باشن و مطلقاً هیچ ایراد فیزیکی‌ای نداشته باشن. پس از این جهت خیال‌تون راحت باشه. اما بر فرض محال که همچین اتفاقی هم بیفته، هیچ مشکلی وجود نداره. حتماً قبل از تحویل گرفتن، کالا رو بررسی کنین تا هم پلمپ باشه هم ظاهر کاملاً صحیح و سالم داشته باشه و بعد تحویل بگیرین. اگر هم مشکلی وجود داشت کالا رو همون موقع مرجوع کنین تا ما یکی دیگه براتون بفرستیم.

تو فروشگاه ما هم درست مثل همه‌ی فروشگاه‌های دیگه‌ی ایران، گارانتی کالاها به عهده‌ی شرکت گارانتی کننده است. در صورت نیاز، می‌تونین با شرکتی که کالای شما رو گارانتی کرده تماس بگیرین و اطلاعات مورد نیازتون رو به دست بیارین.

اطلاعات پرداخت

امکان پرداخت هم به صورت آنلاین وجود داره، هم به صورت پرداخت در محل. منتهی فعلاً پرداخت در محل فقط برای کاربرای ساکن شهر کرج امکان‌پذیره.

نه متأسفانه. فعلاً فقط کاربرایی که از شهر کرج سفارش می‌دن می‌تونن از گزینه‌ی پرداخت در محل استفاده کنن. برای کاربرای تهران و شهرستان‌ها، فقط امکان پرداخت آنلاین وجود داره.

ارسال کالا برای شهر کرج رایگانه. برای سایر نقاط طبیعتاً بستگی به فاصله داره. برای شهرهای دیگه‌ی استان البرز معمولاً کم‌تر از سی هزار تومنه. ارسال تهران و شهرستان‌ها هم از طریق تیپاکس انجام می‌شه و بسته به فاصله از سی تا پنجاه هزار تومان متغیره.

هدیه‌ی ما به شما عزیزانی که بهمون اعتماد کردید، یک عدد گلس محافظ ال‌سی‌دی برای گوشی‌های موبایل است.